World of Bleach - Original
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Ascalade
Ascalade
Liczba postów : 4
Join date : 24/09/2017

Pytania dotyczące gry / Questions about the game Empty Pytania dotyczące gry / Questions about the game

Sob Paź 21, 2017 11:21 am
Witam serdecznie.

Mam pewne pytania dotyczące rozgrywki. Zwracam się z prośbą o porady do bardziej doświadczonych Graczy. W chwili obecnej nurtują mnie 3 tematy:

1. Trzeci quest na Attack Speed u Sui Feng.

Tutaj potrzebuję całego seta z ninja. Armor zdobyłem z questa, JEDNO nakrycie głowy wypadło mi z Ninja... po TYGODNIU ciągłego prania tych małych zabójców. O legach czy bootsach mogę tylko pomarzyć. Stąd moje pytanie - czy legi i boots wypadają z Ninja, czy są na nie jakieś questy, jak w przypadku armora? Może po prostu szukam ich tam, gdzie ich nie ma, lub lecą tak rzadko, jakby były jakimiś super elitarnymi itemami, z arm 300 i +100 do wszystkich skilli Smile W Karakurze znalazłem dwa respy Ninja - na jednym jest quest na armor, na drugim nie ma nic. W Soul Society znalazłem jeden resp Ninja, ale nie da się (albo ja nie wiem jak) na niego wejść. Zakładam, że potrzeba tam właśnie całego seta Ninja, i Sui Feng wyśle mnie tam w 4. queście na Attack Speed. Ale to tylko moje założenia.

2. Bakkouto Soul.

W Soul Society znalazłem resp Bakkouto, na którym jest znak, że mogę tam znaleźć Bakkouto Soul. Aczkolwiek drzwi są zablokowane na wszystkich kondygnacjach, i nie mam pojęcia jak je otworzyć/ominąć. Jeśli ktoś zna rozwiązanie prosiłbym o pomoc w tej kwestii.

3. Profit z potworków.

To chyba najważniejsza sprawa. Obecnie poświęciłem się tłuczeniu małych zabójców Ninja w celu podniesienia AS mojej postaci, aczkolwiek to bardzo mało dochodowy resp. Na 800 zużytych Reiatsu Potion, po powrocie z respa Ninja stać mnie na kupienie AŻ 300. Obecnie mam 421 Reiatsu Potions i potężną sumę w postaci 2GP Sad Pójdę znów na Ninja to długo sobie nie pogram. Dlatego chciałbym spytać jakie znacie dochodowe respy, na których itemki lecą dużo częściej, niż raz na tydzień. Muszę uzbierać kasę na potki. Wbiłem ledwo 100 lvl a dalsza exploracja stoi pod znakiem zapytania Wink

Bardzo dziękuję, jeśli ktoś postanowi udzielić mi kilku wskazówek.

Serdecznie pozdrawiam,
Ascalade

===== ENG =====

Hello there. I have 3 questuion about the game. I ask more experienced Players for some tips.

1. 3rd quest for Attack Speed from Sui Feng.

I need Ninja Set. I get Armor from quest, i looted Helmet from one Ninja after ONE WEEK of beating them. So legs and boots are only my dream. So I ask You: are there another quest for Ninja's legs and boots, or I can drop them very rerely? Maybe I'm looking for legs and boots there, where it's impossible to find them.

2. Bakkouto Soul.

I Soul Society I found Bakkouto respawn, where I can get Bakkouto Soul. But there are 3 floors, and doors on every floor are locked. I didn't found way to open or bypass them. I will be very grateful for some tips how to get Bakkouto Soul.

3. Profit form respawns.

That's probably the most important. I have 100 lvl and no many for further development. Last week I spent on Ninja's, trying to loot form them legs and boots. I used all my money for potions, now I have 421 potions and so much money - 2GP Sad  Ninjas is very nonprofit resp. So I'm asking You: where can I get some money? Form which monsters items drops more often, than once for a week? I need to get some money for potions. On Ninjas resp i used 800 Reiatsu Potions, but form money I get from them i can buy only 300.

I will be very grateful for some tips about the game.

Best regards,
Ascalade
avatar
rafa
Liczba postów : 27
Join date : 26/08/2017

Pytania dotyczące gry / Questions about the game Empty Re: Pytania dotyczące gry / Questions about the game

Sob Paź 21, 2017 10:32 pm
1. Nie jestem pewny.

2. Bodajże jeżeli są drzwi zamknięte, a mobki tam biegają, to jest inna droga aby się tam dostać. Tak przynajmniej uważam,

3. Łatwe pieniążki w menos forest (z dropu). Ewentualnie jak chcesz sobie tu pograć to napisz mi swój nick i o której jutro będziesz grał to jak nie zapomnę zajrzeć na forum to wejdę i coś podrzucę.
Ascalade
Ascalade
Liczba postów : 4
Join date : 24/09/2017

Pytania dotyczące gry / Questions about the game Empty Re: Pytania dotyczące gry / Questions about the game

Nie Paź 22, 2017 12:48 am
rafa napisał:2. Bodajże jeżeli są drzwi zamknięte, a mobki tam biegają, to jest inna droga aby się tam dostać. Tak przynajmniej uważam,

Właśnie tam kombinowałem jak te drzwi obejść. Szukałem jakichś zejść do podziemi, by dostać się tam "piwnicą", obszedłem budynek z zewnątrz wokół myśląc, że być może znajdę jakieś inne wejście, niż przed drzwi frontowe, coś w stylu "od razu na dach" i nic nie udało się ugrać. Jest jedno wejście drabinką z tyłu budynku, lecz nie ma tam nigdzie jakiejś dźwigni czy tajemnego przejścia. Po prostu do jednego pokoju można wejść z dwóch stron.

Dziękuję za chęć pomocy, lecz teraz nie wiem, kiedy będę grał. Dziś olałem Ninja, za całą kasę kupiłem sobie potki i całkiem przez przypadek trafiłem na resp Togabito. Od razu zaświeciła się lampka, żeby poszukać Togabito Soul, ale zawiodłem. Dla 100 lvl Yoruichi 3 Togabito na raz to absolutny maksimum, dlatego też poruszałem się tam bardzo ostrożnie i brałem po 2, max. 3. Miałem swoje około 700 ostatnich potków i tak niefortunnie się zdarzyło, że w drugi dzień zwiedzania tego respa podleciały do mnie 3 mobki i rąbnęły takie combo, że nie zdążyłem zareagować i gleba Mad W ułamku sekundy HP ze 100% do 0. Straciłem wszystko co miałem, a bez potków to mogę sobie poexpić na Wolfach Laughing
Sponsored content

Pytania dotyczące gry / Questions about the game Empty Re: Pytania dotyczące gry / Questions about the game

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach