World of Bleach - Original
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Soul
Soul
Administraotr
Administraotr
Liczba postów : 33
Join date : 22/08/2017

world - World of Bleach v3.1 - Ideas Empty World of Bleach v3.1 - Ideas

Wto Gru 12, 2017 8:20 pm
Witam,
z racji tego, że zbliża się zima więc więcej czasu spędzamy w domach przeglądając 9gag'a pomyślałem, że fajnie byłoby odkopać naszego ots'a. Mówiąc naszego mam na myśli stworzonego wspólnie. Chciałbym razem z wami określić jaką drogą powinien pójść ten serwer żeby był nie tylko grywalny, ale również sprawiał wam frajdę. Stwórzmy więc community i wypuśćmy kolejną wersję WoB'a (3.1?). Czekam na wasze propozycje, co zmienić, co wywalić, co fajnie byłoby dodać. Oczywiście najważniejsze są dyskusje więc proszę o aktywne udzielanie się (wasza aktywność, to moja siła do działania). Wszystko to czyńcie na tym specjalnym forum, forum Community.
Wkrótce napiszę pierwsze posty o tym, jak ja to widzę oraz jakie systemy już napisałem, ale nie czekajcie na mnie i walcie śmiało pomysłami i spostrzeżeniami.

world - World of Bleach v3.1 - Ideas Chibi_ukitake_christmas_by_spaghettiarm_deidara-d4h8pe2

Pozdrawiam,
Soul!
Logan
Logan
Liczba postów : 6
Join date : 26/08/2017

world - World of Bleach v3.1 - Ideas Empty Re: World of Bleach v3.1 - Ideas

Wto Gru 12, 2017 8:55 pm
Soul napisał:Miśki, twórzcie nowe tematy typu "Przemyślenia Logana", wtedy będziemy mogli rozmawiać bez zbytniego gubienia się clown
Zrobione. :3


Ostatnio zmieniony przez Logan dnia Wto Gru 12, 2017 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
rafa
Liczba postów : 27
Join date : 26/08/2017

world - World of Bleach v3.1 - Ideas Empty Re: World of Bleach v3.1 - Ideas

Wto Gru 12, 2017 9:10 pm
Soul <3
1. Użytkownicy bota powinni dostać najsurowszy wymiar kary - 999 dni. Oczywiście to nie przejdzie więc po prostu moje zdanie, to bez zmian w tym wypadku. Płacz i tak będzie, a tak to będą rozważniej bocić.
2. Więcej grzechów nie pamiętam
3.Dla takiego boba jak ja zmian starczy
4. Grałbym na każdym wobie nie zważając na balans czy popsute sagi (bez teamku i tak ich nie zrobię XD)
elo <3
Soul
Soul
Administraotr
Administraotr
Liczba postów : 33
Join date : 22/08/2017

world - World of Bleach v3.1 - Ideas Empty Re: World of Bleach v3.1 - Ideas

Wto Gru 12, 2017 9:53 pm
Miśki, twórzcie nowe tematy typu "Przemyślenia Logana", wtedy będziemy mogli rozmawiać bez zbytniego gubienia się clown
Sponsored content

world - World of Bleach v3.1 - Ideas Empty Re: World of Bleach v3.1 - Ideas

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach