World of Bleach - Original
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Noblesse
Noblesse
Liczba postów : 14
Join date : 27/08/2017
Age : 29

AS oraz Sense Empty AS oraz Sense

Nie Sie 27, 2017 2:03 pm
WITAM.

Pierwsza sprawa jest:
-przywrocenie bandów na AS (jest to must have bo po co jest statystyka skoro nie dziala)
-zrobienie by AS nie spadal po dedzie poniewaz jest to bez sensu

Druga Sprawa jest:
-Naprawic Reiatsu Find które nie dziala piszę ze typek jest offline, dzis mielismy wara na hueco mundo i nie moglismy sensowac. (jest to nienormalne poniewaz mapa Ta jest najbardziej oblegana przez ludzi i wary tam to codziennosc a jest ona ogromna)

Trzecia Sprawa:
-sprawdzic wszystkie spelle na 100lvl poniewaz duzo ludzi narzeka ze niektóre są za silne a nie które za mocne. Jak np. Toushiro który bije 2k.

Ps. chciałem dodac ze ta edycja jest duzo lepsza niz poprzednie, bardziej podoba mi się jej system lecz jest tu duzo niedosprawnien które nalezy poprawić.

Pozdrawiam
~Noblesse
Soul
Soul
Administraotr
Administraotr
Liczba postów : 33
Join date : 22/08/2017

AS oraz Sense Empty Re: AS oraz Sense

Nie Sie 27, 2017 2:22 pm
1. AS
- nie, działa z questów i itemków,
- a to racja, zabiorę się za to.

2. Zerknę.

Ps.
Cieszyę się, że Ci się podoba, na pewno będziemy dążyć do tego by było idealnie!
avatar
rafa
Liczba postów : 27
Join date : 26/08/2017

AS oraz Sense Empty Re: AS oraz Sense

Nie Sie 27, 2017 2:29 pm
1. As
Również ubolewam i jestem ciekawy co ze starrkiem. Wcześniej on najszybciej bił i AS był dla niego potrzebny (skalował się czy coś).
Ale może być tak jak jest, oby tylko nie spadał :/
2. idk
3. Nie oceniałbym przed lastem, bo możliwe jest, że niektóre profy są mocniejsze na low, a na hight już tracą. Bywa to uciążliwe na niższych poziomach, aczkolwiek nie wszystko jest idealne :/
Soul
Soul
Administraotr
Administraotr
Liczba postów : 33
Join date : 22/08/2017

AS oraz Sense Empty Re: AS oraz Sense

Nie Sie 27, 2017 2:31 pm
rafa napisał:1. As
Również ubolewam i jestem ciekawy co ze starrkiem. Wcześniej on najszybciej bił i AS był dla niego potrzebny (skalował się czy coś).

Balans jest dostosowany pod brak możliwości bicia as.
Sponsored content

AS oraz Sense Empty Re: AS oraz Sense

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach