World of Bleach - Original
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Czesiek Hydraulik
Liczba postów : 2
Join date : 30/01/2018

Eluwaaaa kurcze 10 Znaków... Empty Eluwaaaa kurcze 10 Znaków...

Wto Sty 30, 2018 11:14 pm
Siemanko witam w mojej kuchni XD

Założyłem konto tylko dla tego wpisu, więc mam nadzieję, że ktoś przeczyta te moje wypociny ^^

A więc Patryku wychodzę do Ciebie z propozycjami na kolejną edycję. Jak wiemy wszyscy WoB to najlepszy server Bleacha EVER, a więc szkoda by było jakby taki potencjał się zmarnował. (Dupa wylizana XD)

WoB, zawsze był serverem można powiedzieć Hard (dla bobasów wolny exp, skill rate, loot rate, ciężko o best seta itd). Co Ty na to (chociaż wiem, że są nikłe na to szanse), żeby postawić taką edycję 4fun (bo aktualnie większość ciekawych i fajnych questów jest nieosiągalna dla zwykłego szarego gracz, który wbija na serva 1 raz). Czyli high exp, medium skill rate, ALE będzie nadal tak ciężko o itemy czy o ulepszenie broni. Musiałbyś wtedy zbuffować dalsze mooby (Tak, tylko dalsze, żeby na samym początku było w członek łatwo. Wtedy potencjalny nowy gracz zostanie na dłużej, transy szybko będą mieli spelle etc... Wiele servów korzysta z takiej metody, tylko teraz jest jakiś hype na edycje bez botów), żeby jednak ta gra dalej była ciekawsze. Następstwem tego byłaby konieczność ulepszenia questowych moobów, sag, raidów (to chyba dość logiczne, prawda?). Kolejną rzeczą jaką musiałbyś zrobić to podkręcić staty itemów, żeby jednak wysadzenie kogoś było możliwe i warto było je zdobywać, bo docelowo myślałem, żeby na otsie biegały 2klvle, a później dać takiego stage, żeby 1 lvl się wbijało parę godzin. Razz (Wszyscy wiemy jak bardzo deska bolała na WoBie dlatego nie będzie to opłacalne). Byłaby to stricte edycja pod walkę i 4fun. Jeżeli taką byś odpalił to proponowałbym jeszcze dodać KAŻDEJ postaci jakiś special. NP:
-Zaraki - nieśmiertelność na parę sekund
-Toshiro/Rukia - Paral/Stun (jedno dla jedneo, drugie dla drugiego)
-Yukio - Przenoszenie do innego wymiaru ludzi w okół niego + target (coś jak kamui na Naruto OTS)
-Yourichi - jako special może jej zostać ten buff (tylko dobrze go zbalansować, bo za 1 razem był zbyt OP, a za 2 był moim zdaniem za słaby)
-Byakuya - mógłby mieć klatkę
-Ulqiorra - heal + mógłby robić broń dla siebie, z której strzela i ona bije obszarowo

itd... Wiem, że jedne speciale są przesadzone, a inne ssają aż po same bile, ale to tylko przykład. Jest wiele możliwości, a ogranicza to tylko nasza kreatywność. Wink Tak bym chciał właśnie chociaż raz WoB'a zobaczyć.

POZDRO DLA CIEBIE SOULU ^^


Ostatnio zmieniony przez Czesiek Hydraulik dnia Sro Sty 31, 2018 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Soul
Soul
Administraotr
Administraotr
Liczba postów : 33
Join date : 22/08/2017

Eluwaaaa kurcze 10 Znaków... Empty Re: Eluwaaaa kurcze 10 Znaków...

Sro Sty 31, 2018 9:17 pm
Siemanko! Przeczytam to jutro i odpiszę!
Pozdro dla Ciebie Cześku!
avatar
Czesiek Hydraulik
Liczba postów : 2
Join date : 30/01/2018

Eluwaaaa kurcze 10 Znaków... Empty Re: Eluwaaaa kurcze 10 Znaków...

Sro Sty 31, 2018 10:57 pm
Mam na imię Tomek.
Soul
Soul
Administraotr
Administraotr
Liczba postów : 33
Join date : 22/08/2017

Eluwaaaa kurcze 10 Znaków... Empty Re: Eluwaaaa kurcze 10 Znaków...

Wto Lut 06, 2018 5:08 pm
Ok Czesiek.
Sponsored content

Eluwaaaa kurcze 10 Znaków... Empty Re: Eluwaaaa kurcze 10 Znaków...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach