World of Bleach - Original
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Despe
Liczba postów : 6
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 3:17 pm
Witam, przedstawię tu kilka postaci które ewidentnie potrzebują pomocy, nie wiem kto zajmował się specjalami, spellami i ich dmg oraz wielkością etc.

#Ishida:

Last target spell 'Letzt Stil Heiling Pfeil', nie jest to żaden aoe target, nic w tym stylu, a bije 1.2k, jest masa postaci, która bije sobie tyle z AOE na cały ekran, jeśli ta postać posiada same targety to niech będą one chociaż na cały ekran również, a nie 4 kratki, jaki sens grania postacią, która musi trzymać dystans żeby być dobrą, a nie może tego robić, postać nie posiada również utamki, a na 100+ lvl ma 1.5k życia i siada na zwykły AOE od Rukii i Bazz'a.

'Letzt Stil Heiling Pfeil' - buff

#Ichigo:

Nie dziwię się, że nikt nie chce się zabrać za tą postać i nie ma żadnego Ichigo w topce, ja spróbowałem i jest do wyjebania totalnie jako postać.
Jego spelle to miały być H dmg wave etc, a wyszło, że to totalne gówna i nawet nie trafisz nimi nigdy, są postacie jak Grimmjow, który ma target last na 3 kratki bijący 100 mniej od ostatniego spell'a Ichigo 'Getsuga Jujishou', który też jest spierdolonym 1x1 wave, a 'Shoken Getsuga Tenshou' to gówno - wave 1x4.
Buff 'Hollowfication' daje chyba z 5%, a to jest jego specjal, daje również życie, ale tez żadne wielkie wartości, przez to jak ma on konkurować z byle kim, jak myślałem, że specjal Ishidy jest zjebany, a okazał się dosyć użyteczny to w tej postaci nic nie gra. Jesli ma mieć tak zjebane animacje to powinien mieć 2x taki dmg, a buff użyteczny.

#Bazz

'Burner Full Fingers' przesadzone gówno fchuj, nie dość, że postać bije normalnie jak każda, to jeszcze polepsza sobie spell, powinno być ograniczenie, że może użyć specjal tylko z targetem, obecnie wysadza spokojnie 3 osoby na swoje AOE 100lvl na cały ekran.

#Zaraki + Sado

'Kuroi Zaraki Regeneration'
'Sado No Iyashi'

Oba heale posiadają 600sec cd - popierdoliło kogoś? Użyją 1 heal na 3 deski na warze.

Sado - lepsza postać od Zarakiego, posiada parala, więcej życia, większą exetę i jakim niby kosztem?

Niech ten cały koleś od 'balansu' weźmie się do roboty, albo niech pogra sobie sam i zobaczy jak to gównianie wygląda.

@offtop zmiana chociaż troche wagi great potionów, chociaż o 50, nie trzeba za dużo, ale zawsze coś.
avatar
rafa
Liczba postów : 27
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 3:31 pm
Ishida:
Silna postac na dystans. Jestem pewny ze tak samo jak może szybko paść od maga, to i szybko maga może zgasić ; )

Zarak ma większy dmg :3 takim kosztem.

Do reszty się nie wypowiem, bo nie ma sensu xD

Mógłbys sobie oszczędzić niektórych wyrażeń ale ok.

Ocenianie profek 2 dni po starcie xDD typowe otsy 2k17


@down
aha XDDDD to fajna zmiana. chociaz poczekalbym i tak


Ostatnio zmieniony przez rafa dnia Nie Sie 27, 2017 3:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Spart
Liczba postów : 3
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 3:34 pm
@down

Soul jak pisalem z mordziakiem to mowil ze zrobil sado i bije wiecej od jego zaraka i podzielał moja opinie ze zarak jest slabszy.
Moze przydalo by sie temu przyjrzec na nowo?


+ zarak ma 10sec cd na last spella xD


Ostatnio zmieniony przez Spart dnia Nie Sie 27, 2017 4:32 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Admin
Administraotr
Administraotr
Liczba postów : 11
Join date : 17/08/2017
https://wob-original.forumpolish.com

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 3:47 pm
Ishida = Duży dmg z dista, wysysa dużo many, w zamian jest bardzo squishy, wbij większy lvl, będziesz mieć więcej defa na spelle, lub zdobądź eq na reiatsu defense + poskillaj reiatsu defense.

Zaraki + Sado = Ten heal jest spellem całkowicie dodatkowym, ma duży cd, ma on po prostu raz na jakiś czas uratować a nie być od spamienia. Od spamienia to są potki na 130 które leczą ~700 hp oraz jego zwykly regen.

Zaraki ma większy bazowy dmg z spelli od Sado. Spelle przeliczają sie z rei lvla, jezeli Sado ma duzy rei lvl z eq a Zaraki mały, to logiczne że Sado uderzy więcej, z takim samym lvlem i tym samym reiatsu lvlem Zaraki bije więcej ze spelli, dodatkowo Sado ma trochę wolniejszy AS dlatego też biję troszkę więcej z łapy.

Ichigo dostaje % statystyk, im większa bazowa ilość tym więcej dostaje, dodatkowo jego last to jest Wave 3x1 więc jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz, zamiast wprowadzać ludzi w błąd.

Dopałka Bazza działa tylko na 1 target, więc jego cały obszar nie uderza x2, więc znów jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

avatar
Despe
Liczba postów : 6
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 4:00 pm
Gościu zagrałbyś na swoim otsie to byś kurwicy dostał, jak Ishida ma trzymać dystans jak ma spelle 4 kratkowe do typka i nie ma utamki?

Ichigo ma wave, przez co powinien mieć wiekszy dmg, a bije tak samo albo mniej od zwyklego Grimm'a, który powinien mieć przecież mniejszy dmg z spella, jesli ma najlepsza lape w specjalu na otsie.

Bazz, widać, że nic nie wiesz o otsie, jak 100 bazz wysadza mnie 1.6k hp na strzała, a 140 grimma do reda.
avatar
WolfQu
Liczba postów : 5
Join date : 27/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 4:25 pm
Despe nie wiem czy teraz sobie zartujesz czy jak chcesz zeby postac dist byla tankiem xDDDDD? Do tego placzesz o jego dmgu kiedy taka yoru (TAK HATE ME CIAGLE PRZYKLADY Z MOJA POSTACIA) 52 att 61 strength i 106lv bije z krytem za 390 w traina a ishida z gorsza bronia dokladnie 9 dista wiecej i 80lv wyjebal trainowi z kryta za 1245 xD? Szanujmy sie ishida nie jest slaby zreszta last spell u yoru tez jest zwyklym targetem na 1 cel i nikt nie placze ze ma tylko 1400dmga bo tu chodzi raczej o spella do pvp. Placzesz o zdrowie ishidy kiedy stark na 130 ma 1.1k a nikt sie nie skarzy. Sam mam 106 yoru i 1500 ktora miala byc czyms tank dmg a nie ma nawet dmga z lapy to o czym tu napisales to jest placz i zgrzytanie zebami bo nie oneshotujesz 5 osob naraz z lasta
(przepraszam ze strasznie chaotycznie ale jestem strasznie podirytowany takimi postami)
avatar
Invisiblity
Liczba postów : 8
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 4:35 pm
O cholera jestem zaskoczony, Despe placze o balans... a nie chwila moment, zawsze to robi -.-
avatar
Despe
Liczba postów : 6
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 4:38 pm
Kolejny czegoś nie rozumie, jeśli grasz dystansem squishy to powinien kurcze trzymać dystans, tak? A jak ma go kurcze trzymać jak ma spelle na 4 kratki, a nie normalnie 8 jak basic? Porównujesz jakiegoś starka, który może walnąć 3x combo jak ja 1, nie ma co sie dziwić, członek mnie to obchodzi ile ma życia, mowie, ze Bazz odpierdala one shoty, a ja dystansem nie moge trzymać dystansu bo jakiś koleś co nigdy na otsach nie grał zabiera się za balans.
avatar
Luke
Liczba postów : 6
Join date : 27/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 5:10 pm
Dodam tylko, że jak masz broń 30 atk na tym ishidzie to nie wypowiadaj się Smile Ovelion z bronią 60 atk bije 2k z tego spella więc o ishie nie ma co płakać bo jest OP. Disbalance to jest Stark, broń o 20 atk więcej = 0 dmg do spelli, 30reiatsu lvli = 40dmg do spelli. a więc co jest disbalanced?
avatar
Despe
Liczba postów : 6
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 5:25 pm
Dmg od broni jesli to prawda to nie jest niczym świetnym, bo Ty się bedziesz skalował, dobrze czy źle, ale zawsze, a tu narzucisz jakąś bron i tyle.

A co z Ichigo, wave bijace tyle co targety innych postaci?
Noblesse
Noblesse
Liczba postów : 14
Join date : 27/08/2017
Age : 29

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Nie Sie 27, 2017 9:46 pm
Ishida op
avatar
WolfQu
Liczba postów : 5
Join date : 27/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Pon Sie 28, 2017 7:14 pm
juz troche po temacie ale takie male info znajomy 50 att ishida 1100 z aa w typa jak kryt wchodzi mana drain za 2400 yukio rukia padaja w sekunde no i jeszcze dmg z skilli dochodzi a ten narzeka na ishide xD
avatar
Despe
Liczba postów : 6
Join date : 26/08/2017

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Wto Sie 29, 2017 12:42 pm
No gościu, był fchuj problem z Ishida, ale powód był inny jak widać, ludzie z którymi się biliśmy byli po sagach, a nie jakies bobaski 3k many, Ci mieli jej po 8k to w dupie mieli ten dmg. Tak samo Twoi kumple noszą jakies gówniane EQ bo jak Zaraki ubrał def seta to nawet 5 aa z rzędu w niego nie wchodzilo Wink
Sponsored content

Dysbalans asfck. Empty Re: Dysbalans asfck.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach